Rize İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Rize İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Sağlık Müdür Yardımcıları

Güncelleme Tarihi: 10/07/2017

ilker dilber.JPG

Dr. İlker DİLBER
Sağlık Müdür Yardımcısı

 Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü

   1979 İstanbul Üsküdar doğumlu olan Dr. İlker Dilber; 2005 yılında Samsun 19 mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinden  mezun oldu. 2005 yılnda  Yozgat  ili Aydıncık ilçesinde hekimlik mesleğine başladı. Sırasıyla 2005-2007 yılları arası Aydıncık Sağlık Grup Başkanlığı yapmış,2008 -2009 yılları arası Edirne’de askerlik görevini ifa etmiş daha sonra Rize Fındıklı Guatr Araştırma Hastanesi acil servis hekimliği ve acil servis sorumlu hekimliği, Fındıklı Toplum Sağlığı sorumlu hekimliği görevlerini yürütmüştür.2014-2015 yılları arası Rize Halk Sağlığı Müdürlüğü Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser şube müdürlüğü ve Bulaşıcı Hastalıklar Çevre ve çalışan sağlığı Şube Müdürlüğü yapmış, 2016 yılı itibariyle Rize  İl Sağlık Müdür Yardımcısı olarak atanmış olup halen bu görevi yürütmektedir. Evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

ahmet ince.JPG
  Ahmet İNCE
Sağlık Müdür Yardımcısı

 İzleme ve Değerlendirme Şube Müdürlüğü
 Yönetim Hizmetleri Şube Müdürlüğü

1960 yılında Rize ilinin Fındıklı ilçesinde doğdu. İlk orta ve Lise eğitimini aynı ilçede tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. 1985 yılında Rize İl Sağlık Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Müdürlüğünde memur olarak göreve başlamış sırası ile şef ve Şube Müdürü olarak 2015 yılına kadar görev yapmıştır. Araştırmacı olup 2016 yılından itibaren Rize il Sağlık Müdür yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır

 


zikrullah tufekci.JPG
 Zikrullah TÜFEKÇİ
Sağlık Müdür Yardımcısı

Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü

1968 yılında Rize ilinin Derepazarı ilçesinde doğdu. İlk ve orta eğitimini aynı ilçede, Lise eğitimini ise Rize merkezde tamamladı. Karadeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. 1993 yılında Rize İl Emniyet Müdürlüğünde memur olarak göreve başladı. 2001 yılında İçişleri Bakanlığı Rize İl Sivil Savunma Müdürlüğüne sivil savunma memuru olarak naklen atandı. 2009 yılında Rize İl Sağlık Müdürlüğüne Sivil Savunma Uzmanı olarak atandı. 2010 yılında Rize İl Sağlık Müdürlüğüne Sivil Savunma Uzmanlığı ve vekaleten Eğitim Şube Müdürlüğü yaptı. 2010 yılında Tunceli İl Sağlık Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüğüne asaleten atandı. 2012 yılında Rize Sağlık Müdürlüğüne Araştırmacı kadrosuyla atandı. 2013 yılında Rize İl Sağlık Müdürlüğü Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğüne bakanlık oluruyla vekaleten atandı. 2016 yılında Araştırmacı olarak tekrar Rize İl Sağlık Müdürlüğüne atandı. Araştırmacı olup 2016 yılından itibaren Rize il Sağlık Müdür yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.