Rize İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Rize İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

"Yeşil Mavi Sağlık"

Güncelleme Tarihi: 04/08/2017

"Yeşil Mavi Sağlık"

Rize İl Sağlık Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Birimi tarafından 3. baskısı yapılacak olan Yeşil Mavi Sağlık dergisi için yayın kurulu ekibimiz Ankara'da bir takım görüşmelerde bulundu.

Rize İl Sağlık Müdürümüz Sn. Dr. Mustafa TEPE'nin direktifleriyle öncelikle Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sn. Dr. Şuayip BİRİNCİ, Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürü Sn. Dr. Öner GÜNER, Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürü Sn. İbrahim Barbaros AKÇAKAYA, Uluslararası Sağlık Politikaları Daire Başkanı Sn. Dr. Selami KILIÇ ile Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sn. Mutlu KAYA'yı ziyaret ederek, dergi içeriğinde kullanılmak üzere belirli konular üzerinde söyleşide bulunuldu.

Oldukça etkin ve verimli bir ortamda gerçekleştirilen ziyaretlerde çalışmalarımıza göstermiş oldukları destek ve bilgi paylaşımlarından dolayı Sayın Müsteşarımıza,Genel Müdürlerimize ve daire başkanlarımıza teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Ayrıca ekibimiz tarafından ziyaret edilen değerli bürokratlarımıza tasarımı tamamlanmış olan dergimizin kapak görseli hediye edildi.1.jpg