22 Haziran 2017 Perşembe 23:17

» Haber Kategorileri

ALO 191 Uyuşturucu ile Mücadele Danışma ve Destek Hattı

Sağlık Bakanlığı tarafından “ Uyuşturucu ile Mücadele Eylem Planı” kapsamında kurulan ALO 191 Uyuşturucu İle Mücadele Danışma ve Destek Hattı, uyuşturucu ile ilgili danışma ve destek hizmetlerinin doğrudan verildiği, kişiye uygun gerekli yönlendirmelerin yapıldığı, bu anlamda vatandaşların u ....»
ALO 191 Uyuşturucu ile Mücadele  Danışma ve Destek Hattı s
Eklenme Tarihi:   21.06.2017 Okunma Sayısı:   32

Rize Sağlık Müdürlüğünden Hayırsever Vatandaşlara Çağrı

Rize Sağlık Müdürlüğü, evde sağlık hizmeti alan hastaları için hayırsever vatandaşlardan destek bekliyor. İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, evde sağlık hizmetleri uygulamaları ....»
Rize Sağlık Müdürlüğünden Hayırsever Vatandaşlara Çağrıs
Eklenme Tarihi:   29.05.2017 Okunma Sayısı:   120

Rize de Dünya Astım Günü Etkinlikleri

Rize Halk Sağlığı Müdürlüğü öncülüğünde ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin destekleriyle farkındalık oluşturmak amacıyla  "Dünya Astım Günü"  kapsamında ortak etkinlik düzenlendi.
Rize de Dünya Astım Günü Etkinlikleris
Eklenme Tarihi:   04.05.2017 Okunma Sayısı:   173

Evde Sağlık Hizmeti Alan Hastaların Oy Kullanması Sağlanacak

Rize'de evde sağlık hizmeti alan yatalak hastalar oy kullanabilecek. Rize Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, sağlık problemleri nedeniyle evde sağlık hizmetleri alan ve hareket etmekte zorlanan vatandaşların istemeleri durumunda sağlıklarını riske atmadan oy kullanmaları için gerekli &o ....»
Evde Sağlık Hizmeti Alan Hastaların Oy Kullanması Sağlanacaks
Eklenme Tarihi:   13.04.2017 Okunma Sayısı:   212

Sağlık Çalışanlarından Fındıklı Huzurevine Ziyaret

Sağlık çalışanları tarafından Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve  Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyaret düzenlendi. Ziyarette,  İl Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Dilek Ercan Kö ....»
Sağlık Çalışanlarından Fındıklı Huzurevine Ziyarets
Eklenme Tarihi:   07.04.2017 Okunma Sayısı:   237

Rize ye 3 Yeni İstasyon Daha Geliyor

 Rize'de, 112 Acil Sağlık Hizmetleri değerlendirme toplantısı düzenlendi. Rize Devlet Hastanesi Eğitim Salonu'nda düzenlenen toplantıya, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa  ....»
Rize ye 3 Yeni İstasyon Daha Geliyors
Eklenme Tarihi:   28.03.2017 Okunma Sayısı:   259

Rize de HAP Eğitimi verildi

 İl Sağlık Müdürlüğü tarafından il genelindeki tüm kamu ve özel hastane yöneticilerine “Hastane Afet ve Acil Durum Planlaması (HAP) Uygulayıcı Eğitimi” verildi. Rize İl Sağlık Müd&uum ....»
Rize de HAP Eğitimi verildis
Eklenme Tarihi:   24.03.2017 Okunma Sayısı:   228

Web uygulamaları Alo 113 Alo 150 Alo 184 Alo 182 Alo 171 Bilgi edinme Sağlık turizmi Stratejik plan Klinik kalite EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ
Sağlık Net E-Posta Elektronik belge Sağlıkta buluşma noktası Obezite Havanı koru Aile hekimliği Bağlantılar Bilgi Edinme
E-kütüphane E-Devlet Linkler Organ Bağışı
Toplam Tekil Ziyaretçi: 450472 | Toplam Sayfa Gösterimi: 9946427
Gbit Yazılım T.C. Sağlık Bakanlığı | Rize Sağlık Müdürlüğü superligtv sunucu strateji oyunuRize il Saglık Müdürlügü Web Sitesi. Kurum hakkında bilgiler, Subeler, projeler ve duyurular yer alıyor.