22 Haziran 2017 Perşembe 23:15

Rize İl Sağlık Müdürü


Dr. Mustafa TEPE  
Rize İl Sağlık Müdürü


Kalitemizi devamlı kılmak ve etkinleştirmek ancak ve ancak eğitimli yetenekli sorumluluğunun bilincinde, yeniliklere açık ve kolay uyum sağlayan prensipli çalışkan kendine güvenen yaratıcı, kendisini geliştiren ekip çalışmasına katılan dinamik, azimli ve fedakar çalışanlarla gerçekleştirileceğine inanmaktayız.
Sunulan sağlık hizmetlerinde ulusal /uluslar arası standartları takip ederek kurumsal ve toplumsal faydayı sağlayan kurumsal kaynakların etkin kullanımı, ileriye dönük strateji ve hedefleri destekleyen bu alanda ilimizde çalışan özel ve resmi kuruluşlara öncülük eden, sistemi ve sonuçlarını ayrıca tüm iç ve dış faktörleri ölçerek analiz eden gelecekte ortaya çıkabilecek olumsuzlukları önceden tespit edebilen stratejik bir kalite yönetim sistemi anlayışına sahip mükemmelliği arayan, memnuniyeti sağlayan bir kurum olmak kalite politikamızdır.

Web uygulamaları Alo 113 Alo 150 Alo 184 Alo 182 Alo 171 Bilgi edinme Sağlık turizmi Stratejik plan Klinik kalite EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ
Sağlık Net E-Posta Elektronik belge Sağlıkta buluşma noktası Obezite Havanı koru Aile hekimliği Bağlantılar Bilgi Edinme
E-kütüphane E-Devlet Linkler Organ Bağışı
Toplam Tekil Ziyaretçi: 450471 | Toplam Sayfa Gösterimi: 9946352
Gbit Yazılım T.C. Sağlık Bakanlığı | Rize Sağlık Müdürlüğü superligtv sunucu strateji oyunuRize il Saglık Müdürlügü Web Sitesi. Kurum hakkında bilgiler, Subeler, projeler ve duyurular yer alıyor.